MENÜ
  • Anasayfa
  • Duyurular
  • KAZAKİSTAN' DA YAPILACAK OLAN DÜNYA BİLEK GÜREŞİ ŞAMPİYONASINA KATILACAK MİLLİ TAKIM LİSTESİ BELLİ OLDU.

KAZAKİSTAN' DA YAPILACAK OLAN DÜNYA BİLEK GÜREŞİ ŞAMPİYONASINA KATILACAK MİLLİ TAKIM LİSTESİ BELLİ OLDU.

25 Ağustos – 3 Eylül 2023 tarihleri arasında Kazakistanın Almata şehrinde düzenlenecek olan Dünya Bilek Güreşi Şampiyonasına federasyon imkanlarıyla katılacak olan 
Milli Takım kadrosu belirlenmiştir. Moldova’da düzenlenen 2023 Avrupa Bilek Güreşi Şampiyonasında yarıştığı siklet ve kategoride ŞAMPİYON olan tüm sporcular doğrudan Milli Takıma seçilmiştir. Bunun yanında, federasyonumuzun ekonomik durumu göz önüne alınarak 15 yaş, 18 yaş ve 23 yaş kategorilerinde ikinci olan sporcular arasından başarılı görülen sporcularımız ile büyükler kategorisinde yarışan ve performansı beğenilen sporcularımız teknik kurul kararı ile Milli Takıma dahil edilmiştir. 
Mazereti nedeniyle katılamayacakların, Federasyonumuza 10 Ağustos Pazartesi gününe kadar, yazılı olarak dilekçe ile bilgi vermesi gerekmektedir.

 2023 Türkiye Bilek Güreşi Şampiyonasında,15 Yaş -18 Yaş - 23 Yaş (Avrupa Şampiyonasında 2. ve 3. Olanlar dahil) ve Büyükler kategorilerinde  ilk ikiye giren sporcularımız,Federasyonumuzun belirlediği katılım payını(30 BinTL) yatırarak Milli Takım Kadrosuna dahil olabilceklerdir.
Son Müracaat Tarihi :
14 Temmuz 2023 Cuma

Bu Şampiyonaya,
Master, Gand Master ve Senior Gand Master kategorilerinde katılmak isteyen sporcularımız, Federasyonumuzun belirlediği katılım payını(30 BinTL) yatırarak Milli Takım Kadrosuna dahil olabilceklerdir.
Son Müracaat Tarihi:
14 Temmuz 2023 Cuma
Bilgi için;
Ali Günaçtı
Milli Takım Antrenörü 
0536 857 49 30
Arayabilirsiniz.

 

Paylaş: