MENÜ

CAMİAMIZIN DİKKATİNE !

        Yaklaşık 950 sporcunun katılımıyla gerçekleşen bir Türkiye Şampiyonası'nı geride bıraktık. Dünya Şampiyonasına katılacak olan, Milli Takımımızı belirlemek amacıyla gerçekleştirdiğimiz  bu şampiyonada, emeği geçen hakemlerimize, idarecilerimize, antrenörlerimize, organizasyon görevlilerimize teşekkür ederiz.

        Derece alsın ya da almasın, büyük emek ve fedakarlıklarla podyuma çıkma cesareti gösteren, beklediği dereceyi alamasa bile saygıyla podyumdan inen, şampiyon olsa dahi mütevaziliğini kaybetmeyip, rakiplerini  tebrik eden  sporcularımıza da  ayrıca teşekkür ederiz.

        Ancak; her şampiyonada olay çıkartıp, federasyonumuza ve hakemlerimize ağır hakaretlerde bulunarak küfür edenlere, bir yakını şampiyon olduğunda sesini çıkarmayıp diğer yakını ikinci olduğunda ortalığı ayağa kaldıranlara, federasyon görevlilerine saldıranlara, elindeki eşyaları sağa sola fırlatıp Federasyon görevlilerinin yaralanmasına neden olanlara, Federasyonumuzu sporculara karşı kumpas kurmakla itham edenlere,  Federasyon görevlilerine mafya diye hitap edenlere, bir olay çıksın da youtube sayfamda paylaşım diye ellerini ovuşturanlara, çektiği video ile  Türkiye yi  sallama hayali kuranlara, ortalıkta fitne çıkartıp kendine malzeme arayan youtuberlara, bir daha asla müsamaha göstermeyeceğiz. Bunun yanında Federasyonumuzun  düzenlediği hiçbir müsabakaya ve müsabaka alanlarına girmelerine izin vermeyeceğiz, ayrıca Federasyonumuzun bağlı olduğu Uluslararası Federasyonun (IFBB) düzenlediği tüm müsabakalara  katılımlarını  engelleyeceğiz. Bu konuda gerekli adli ve hukuki süreci sonuna kadar takip edeceğiz.

Paylaş: