Haberler Vücut Geliştirme

İSTANBUL 1.KADEME YARDIMCI ANTRENÖR KATILIMCI LİSTESİ VE DERS PROGRAMI

İSTANBUL 1.KADEME YARDIMCI ANTRENÖR KATILIMCI LİSTESİ VE DERS PROGRAMI

[button color=”blue” size=”big” link=”https://tvgfbf.gov.tr/wp-content/uploads/2019/02/İSTANBUL-KURSU-KATILIMCI-LİSTESİ.pdf” icon=”” target=”false”]KATILIMCI LİSTESİ[/button]

TARİH SAAT DERSİN ADI SÜRE EĞİTMENİ
11.02.2019 PAZARTESİ 10.00-10:30 KAYIT İŞLEMLERİ 1 SAAT FEDERASYONCA GERÇEKLEŞECEK
10:00-14:00 SPOR PSİKOLOJİSİ 4 SAAT ARŞ.GÖR.DR.BURCU GÜVENDİ (İSTANBUL ÜNİ.)
12:30-13:30
13:30-15:30
12.02.2019 SALI 08:30-12:30 SPORCU SAĞLIĞI 4 SAAT UZM.DR.OSMAN COŞKUN (ÇAPA TIP FAK.)
12:30-13:30 ÖĞLE TATİLİ
13:30-17:30 SPORDA BESLENME 4 SAAT DYT.SEDA KAYA
13.02.2019 ÇARŞAMBA 08:30-10:30 SPORDA ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME 2 SAAT ÖĞ.GÖR. ORKUN AKKOÇ(İSTANBUL ÜNİ.)
10:30-12:30 SPORDA YÖNETİM VE ORGANİZASYON 2 SAAT ÖĞ.GÖR. ORKUN AKKOÇ(İSTANBUL ÜNİ.)
12:30-13:30 ÖĞLE TATİLİ
13:30-19:30 PSİKOMOTOR GELİŞİMİ 6 SAAT ÖĞ.GÖR.HAMDİ ÖZDEMİR(İSTANBUL ÜNİ.)
14.02.2019 PERŞEMBE 08:30-12:30 SPORDA BECERİ ÖĞRETİMİ 4 SAAT ÖĞ.GÖR.ÇETİN TİRYAKİ(MARMARA ÜNİ.)
12:30-13:30 ÖĞLE TATİLİ
13:30-17:30 SPORDA ÖĞRETİM YÖNTEMLERİ 4 SAAT ÖĞ.GÖR.ÇETİN TİRYAKİ(MARMARA ÜNİ.)
17:30-19:30 SPORDA YETENEK SEÇİMİ VE İLKERİ 2 SAAT ÖĞ.GÖR.ÇETİN TİRYAKİ(MARMARA ÜNİ.)
15.02.2019 CUMA 08:30-12:30 GENEL ANTRENMAN BİLGİSİ 4 SAAT DOÇ.DR.İSA SAĞIROĞLI(TRAKYA ÜNİ)
12:30-13:30 ÖĞLE TATİLİ
13:30-15:30 GENEL ANTRENMAN BİLGİSİ 2 SAAT DOÇ.DR.İSA SAĞIROĞLI(TRAKYA ÜNİ)
15:30-19:30 GENEL ANTRENMAN BİLGİSİ 4 SAAT DOÇ.DR.İSA SAĞIROĞLI(TRAKYA ÜNİ)
16.02.2019 CUMARTESİ 08:30-12:30 SPOR ANATOMİSİ 4 SAAT DOÇ.DR.İSA SAĞIROĞLI(TRAKYA ÜNİ)
12:30-13:30 ÖĞLE TATİLİ
13:30-17:30 SPOR FİZYOLOJİSİ 4 SAAT DOÇ.DR.İSA SAĞIROĞLI(TRAKYA ÜNİ)
17.02.2019 PAZAR 08.30 –09.00 KAYIT 1 SAAT
08:30-12:30 SPOR DALI TEKNİK – TAKTİK 4 SAAT AYHAN GÖZÜKIZIL
12:30-13:30 ÖĞLE TATİLİ
13:30-17:30 SPOR DALI TEKNİK – TAKTİK 4 SAAT AYHAN GÖZÜKIZIL
18.02.2019 PAZARTESİ 08:30-12:30 SPORD DALI TEKNİK-TAKTİK 4 SAAT KORHAN GÜRAN
12:30-13:30 ÖĞLE TATİLİ
13:30-17:30 SPOR DALI TEKNİK – TAKTİK 4 SAAT KORHAN GÜRAN
19.02.2019 SALI 08:30-12:30 SPOR DALI TEKNİK – TAKTİK 4 SAAT OĞUZ BORA
12:30-13:30 ÖĞLE TATİLİ
13:30-17:30 SPOR DALI TEKNİK – TAKTİK 4 SAAT OĞUZ BORA
20.02.2019 ÇARŞAMBA 08:30-12:30 SPOR DALI TEKNİK – TAKTİK 4 SAAT İBRAHİM SIRI ÖNAL
12:30-13:30 ÖĞLE TATİLİ
13:30-17:30 SPOR DALI TEKNİK – TAKTİK 4 SAAT İBRAHİM SIRI ÖNAL
21.02.2019 PERŞEMBE 08.30 – 10.30 SPORDA OYUN KURALLARI 2 SAAT MURAT BELEN
10:30-12:30 ÖZEL ANTRENMAN TEKNİKLERİ 2 SAAT MURAT BELEN
12:30-13:30 ÖĞLE TATİLİ
13:30-15:30 DOPİNG VE ZARARLARI 2 SAAT MURAT BELEN
22.02.2019 CUMA 08.30 – 12.30 ÖZEL ANTRENMAN TEKNİKLERİ 4 SAAT CÜNEYT HAKSÖZ
12:30-13:30 ÖĞLE TATİLİ
13:30-17:30 ÖZEL ANTRENMAN TEKNİKLERİ 4 SAAT CÜNEYT HAKSÖZ

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL